důmyslné způsoby nejlepší

Značka UNOX – vybavte své stravovací zařízení jejich vysoce kvalitními spotřebiči!

Značka UNOX – vybavte své stravovací zařízení jejich vysoce kvalitními spotřebiči!

Italská značka UNOX – proč vsadit na tuto společnost?

Společnost UNOX byla založena v roce 1990 a jejím prvním výrobkem byla inovativní pec na pečení mražených croissantů a chleba. Dnes má značka UNOX pobočky a obchodní zastoupení v nejméně 34 zemích a prodává své výrobky ve 130 zemích světa! Při výrobě svého zařízení používá společnost UNOX nejmodernější nástroje, aby vytvořila účinné a pokročilé konvekční trouby, které najdou své místo v každé profesionální kuchyni.

Kombinovaný napařovač UNOX – v čem je jiný?

Zařízení konvektomatu UNOX je elektrický spotřebič vyráběný v Itálii. Je to stroj z kategorie těch rozpočtových, ale všestranných. Je ideální pro mateřské školy, školní jídelny, menší stravovací zařízení i restaurace. Kombinovaná parní trouba UNOX v provedení 12xGN 1/1 je vybavena následujícími funkcemi: zpracování v páře od 100C, konvekční zpracování v rozsahu teplot 30C až 260C, zpracování v páře a konvekci v rozsahu teplot 48C až 260C, systém AIR.Plus, osvětlení komory halogenovými žárovkami s dlouhou životností, snadný přístup k vnitřnímu sklu pro bezproblémové čištění dvířek a komora se zaoblenými hranami z nerezové oceli AISI 304 nejvyšší kvality.

Konvekční trouba UNOX – proč do ní investovat?

Konvekční pec UNOX na cukrovinky 4× 460×330 mm, 3 kW Anna, 904023 se vyznačuje rovnoměrným pečením a maximalizací chuti a struktury při co nejjednodušší obsluze. Tento spotřebič se ovládá pomocí knoflíků. Konvekční trouba UNOX má následující funkce: systém AIR.Plus – automatická změna směru otáčení ventilátorů, technologie Protek.SAFE – maximální tepelná účinnost: brzda ventilátoru pro snížení tepelných ztrát při otevření dvířek, technologie DRY.Plus – možnost odstranění vlhkosti z komory trouby a zpracování pomocí konvekce v teplotním rozsahu od 30C do 260C.

You may also like...