důmyslné způsoby vysoká kvalita

Pohodlné dávkování alkoholu pro barmany a barmanky – vyzkoušejte ještě dnes!

Pohodlné dávkování alkoholu pro barmany a barmanky – vyzkoušejte ještě dnes!

Trychtýř na alkohol je k dispozici v různých barvách a provedeních!

V obchodě gastromania.cz najdete likérku většinou ve dvou variantách: kovové a plastové. Při jejich výrobě se používají tyto materiály: chromovaná ocel, korek, polyamid, pryž, silikon, mosaz, měď, nerezová ocel a polypropylen. Toto drobné příslušenství barmanovi nebo barmance neuvěřitelně usnadní práci, protože umožňuje přesné nalévání jednotlivých lihovin nebo džusů a přípravu efektních panáků. Nalévač alkoholu lze použít jak v domácnostech, tak v profesionálních barech, hospodách nebo restauracích. Jsou neuvěřitelně spolehlivé, všestranné a multifunkční.

Jaké plničky lahví najdete v sortimentu gastromania.cz?

Všechny nálevky na láhve dostupné v obchodě gastromania.czl byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které jsou zcela bezpečné při styku s potravinami. Můžete si je pořídit v mnoha barvách a podobách. Díky zajímavému designu se hodí do každého interiéru gastronomického zařízení. Nejčastěji jsou vyrobeny z nerezové oceli nebo chromu, které se skvěle hodí do elegantních barů, exkluzivních restaurací a vináren. Nálevku na láhve si můžete zakoupit jak v různých sadách, tak i samostatně sestavit vybrané tvary a barvy podle svých preferencí.

Kde si můžete koupit profesionální a kvalitní lišty na láhve?

Obchod gastromania.cz nabízí nalévače lahví a likérů v opravdu široké škále variant. Díky tomu si každý určitě najde něco pro sebe. Kromě barmanského příslušenství zde najdete také mnoho kvalitních nerezových spotřebičů a nábytku. Pokud nenajdete výrobky, které vám vyhovují, můžete se s klidným svědomím obrátit na pracovníky tohoto obchodu. Jsou vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00.

You may also like...