profesionální užitečné

Jaké vybavení baru bude váš dodavatel potřebovat?

Jaké vybavení baru bude váš dodavatel potřebovat?

Barové vybavení a příslušenství, které nesmí ve vaší provozovně chybět!

Bar, hospoda nebo restaurace, kde se podává pivo, drinky a další alkoholické nápoje, musí mít správné barové vybavení. Vybavení baru je nezbytnou součástí výbavy každé barmanky a barmana. Je však třeba zodpovědět jednu otázku: co taková sada obsahuje? Naše barové vybavení bychom měli začít šejkrem, který je nejcharakterističtějším atributem každého člověka připravujícího nápoje. Další položkou je sítko neboli barmanské sítko, které vám neuvěřitelně usnadní cedění koktejlů. K barovému vybavení patří také odměrka na alkohol, speciální nálevky na lahve, barmanská lžíce, ruční ždímačka na citrusy a mnoho dalšího příslušenství.

Odměrka na alkohol – nutnost pro každého barmana!

Naprosto nezbytnou položkou v každém stravovacím zařízení, kde se podávají nápoje, je odměrka na alkohol. Jedná se o barové vybavení, které usnadňuje, urychluje a zpříjemňuje práci barmanky nebo barmana. Rychlý výdej nápojů jistě potěší zaměstnavatele i zákazníky daného podniku. Odměrka na alkohol umožňuje přesné dávkování tekutiny, aby byl nápoj dokonalý. Výrobky se obvykle dodávají ve formě praktických sad a mají kapacitu: 60, 80, 125 a 250 ml.

Najděte nejkvalitnější barové nádobí a příslušenství na gastromania.cz!

Přípravu nápojů vám usnadní barové vybavení sestávající ze specializovaného zařízení. Důležitými prvky každého baru nebo hospody jsou: barmanské nádoby, míchátka na nápoje, barmanské nože, pivní příslušenství, barové lžíce, kleště na kostky ledu, barová síta, brčka a barové naběračky. Jedním z takových základních barmanských doplňků jsou výše zmíněné šejkry na nápoje, které jsou obvykle vyrobeny z nerezové oceli odolné proti korozi.

You may also like...