nejlepší užitečné

Jaké jsou nejlepší hrnce pro catering? Podívejte se na nabídku na gastromania.cz ještě dnes!

Jaké jsou nejlepší hrnce pro catering? Podívejte se na nabídku na gastromania.cz ještě dnes!

Vysoce kvalitní vysoké hrnce z nerezové oceli – podívejte se na výrobky ceněné značky TOM-GAST!

Nerezové vysoké hrnce TOM-GAST bez poklice jsou vyrobeny z nerezové oceli 18/10, mají objem 50 litrů, výšku 40 centimetrů a průměr 40 centimetrů. Vysoké nerezové hrnce P1-2101-40 index jsou vybaveny ergonomickými svařovanými rukojeťmi bez nýtů, třívrstvým dnem z hliníkové oceli o tloušťce 7 mm a saténovým povrchem. Profesionální nerezové vysoké hrnce TOM-GAST najdou uplatnění v restauračních a hotelových kuchyních i v domácnostech. Jsou vhodné pro mytí v profesionálních průmyslových myčkách nádobí.

Hrnce pro gastronomii jsou základem každé slušné a profesionální kuchyně!

V profesionální restaurační kuchyni, ale i v jiných stravovacích zařízeních jsou profesionální hrnce nezbytností. Díky nim budou všechna připravovaná jídla chutná a správně připravená. Internetový obchod gastromania.cz má ve své nabídce velmi široký sortiment hrnců, ale i dalšího kuchyňského příslušenství, které je určeno pro profesionální gastronomické kuchyně. Hrnce pro gastronomii se vyrábějí mimo jiné z mědi, hliníku, nerezové oceli, polypropylenu, litiny, chromované oceli, akrylu, chromniklové oceli a smaltované oceli.

Kde můžete koupit kvalitní hrnce za nejlepší cenu?

Internetový obchod gastromania.cz je tím pravým místem pro nákup! Najdete zde široký sortiment profesionálních výrobků a příslušenství – od velkých elektrických spotřebičů až po výrobky, jako jsou hrnce pro gastronomii a vysoké hrnce z nerezové oceli. Nabízí pouze výrobky z nejkvalitnějších materiálů, které jistě splní vaše očekávání. Navštivte ještě dnes jejich webové stránky a podívejte se na jejich skvělou nabídku pro profesionální catering!

You may also like...