nejlepší profesionální užitečné

Drtič ledu – dokonalé řešení pro každé stravovací zařízení!

Drtič ledu – dokonalé řešení pro každé stravovací zařízení!

Drtič ledu je vymoženost, kterou si zaslouží každý!

Mražené kostky vody, tzv. led, jsou naprostou nezbytností v každém baru, klubu nebo hospodě, protože se používají prakticky ve všech možných nápojích. Se strojem, jako je drtič ledu, bude led snadno rozdrcen, což usnadní práci lidem za barem. Drcený led se používá hojně, a to i v nejoblíbenějším nápoji mojito. Drtič ledu je k dispozici v elektrické i ruční verzi. Druhá možnost je rozhodně vhodnější pro méně oblíbená stravovací zařízení. Tento spotřebič se také skvěle hodí pro nejrůznější speciální akce.

Tepelně izolovaná nádoba na led – ideální řešení pro banket nebo jinou speciální událost!

Nádoba na led s víkem je ideální pro hosty, kteří potřebují extra množství čerstvého a čistého ledu. Tento typ vybavení najde uplatnění na banketech, plesech, venkovních svatbách i svatbách v interiéru. Vždy se prezentují úhledně a elegantně, což jistě potěší všechny zákazníky. Jejich speciální konstrukce a tepelně-izolační vlastnosti dokonale chrání led před táním. Některé modely jsou vybaveny elegantními kleštěmi na led. Každá tepelně izolovaná nádoba na led je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality a je bezpečná při styku s potravinami.

Proč si vybrat profesionální produkty z gastromania.cz?

V obchodě gastromania.cz můžete zakoupit gastronomické vybavení, nerezový nábytek, barmanské a číšnické doplňky a mnoho dalšího. Na prvním místě je pro ně vždy blaho zákazníků, a proto spolupracují pouze s výrobci, jejichž výrobky jsou známé a ceněné v Polsku i ve světě. Zveme vás, abyste si prohlédli celou jejich nabídku!

You may also like...