důmyslné způsoby užitečné

Co by mělo být součástí základního vybavení kuchyně?

Co by mělo být součástí základního vybavení kuchyně?

Kuchyně – místo, kde se odehrávají všechna kouzla!

Srdcem každého stravovacího zařízení je samozřejmě kuchyně. Jednou ze složek úspěchu místa je vybavení, které zahrnuje kvalitní funkční stroje a mnoho příslušenství. Správné spotřebiče a nábytek do kuchyně jsou naprostou nezbytností, aby práce v ní byla příjemná a ještě efektivnější. Tato místnost bude spotřebovávat největší část našeho rozpočtu, takže se opravdu vyplatí pořádně promyslet, co budeme potřebovat. Chcete-li mít jistotu, že veškeré vybavení bude dostatečně kvalitní, vyplatí se vsadit na výrobky od uznávaných a známých výrobců, jejichž profesionální stroje a příslušenství se prodávají po celém světě.

Cateringová stolička – přístroj pro provozovny s vysokou poptávkou

Pokud vaše stravovací zařízení musí připravovat velmi velké množství jídla, například jídelna, kantýna, hotel, velká restaurace nebo věznice, vyplatí se vsadit na zařízení, jako je cateringová stolička. Právě tato místa vyžadují obrovské hrnce, které nelze umístit na běžný sporák, protože by bylo obtížné je z něj sundat a jednoduše by se tam nevešly.
Cateringové stoličky – vybavení, které vám jistě usnadní práci ve velké kuchyni!

Cateringové stoličky byly vyvinuty pro místa, kde se denně podává velké množství jídel. Většina zařízení, která jsou gastronomickými stoličkami, se nachází ve výšce přibližně 400 mm, takže si můžeme být jisti, že zvedání těžkých hrnců z takové výšky nebude představovat nebezpečí pro naše záda. Můžete je zakoupit ve 4 verzích: plynové, indukční, elektrické a elektroplynové. Cateringová stolička má však jednu nevýhodu, a tou je pohodlí. Je to mnohem méně praktické než vařič, protože na varnou desku musíte vždy postavit vhodně upravený hrnec (hrnec, kastrol nebo pánev).

You may also like...